İnstagram Sen de ekle özelliği nasıl kullanılır?

instagram sen de ekle özelliği nasıl kullanılır? İnstagram hikaye zinciri nasıl oluşturulur? İnstagram da arkadaşlar hikayelerini nasıl birleştirir?

Son günlerin popüler sorularından bazıları hakkında kısa bi bilgilendirme yazısı yazacağım. İnstagram sen de ekle özelliği ile hikayeleri biraz daha hareketlendirmek için ilk adımı attı. Tüm kullanıcıların kullanımına açtığı özelliğin mantığı stickerı eklediğiniz hikayenize başkalar ıda kendi hikayelerini ekleyebiliyor. Böylelikle bir hikaye zinciri oluşuyor.

İlginizi çekebilir: İnstagram profil değiştirme hatası ve çözümü

İnstagram Sen de ekle özelliği nasıl kullanılır?

Öncelikle hikaye oluşturmak için ilgili kısımı açınız.

Ardından hikayenize bir sticker ekler gibi sticker sayfasını açınınız. Bu sayfada sen de ekle stickerına tıklayınız. Bir istem yazın diyecek.

Sen de ekle özelliği

Bu kısımda ne ile ilgili hikayeler eklenmesini istiyorsanız bir konu belirleyebilirsiniz. Mesela gezdiğiniz veya gezmeyi düşündüğünüz bir yer, mekan olabilir. Orası hakkında resimler yollayabilir, talep edebilirsiniz.

Sen de ekle stickerı bende çıkmıyor, nasıl çıkar diyorsanız uygulamayı güncelleyin. Tamamen kapatıp yeniden başlatın.

Sonuç olarak yeni ve güzel bir özellik. Zamanla mantığı daha iyi kavranacak ve eğlenceli bir hal alacaktır diye düşünüyorum. Artık hikaye izlemeye daha çok vakit ayıracak gibiyiz.

  • Ne düşünüyorsunuz?