Yazar: Aziz ÜLKER

Excel basit borsa kar zarar hesaplama programı

Excel bir çok alanda kolaylık sunduğu gibi takip ve hesaplamalar konusunda da en büyük yardımcı programlardan. En detaylı hesaplamaları yapabileceğiniz gibi basit hesaplamalar içinde keyifle kullanabileceğiniz en anlaşılır programlardan. … devamı»

iphone: şifresini unuttuğunuz icloud’u açma

iphone telefonların kurulumunda gerekli olan kullanıcı hesabının şifresini unuttuğunuz zaman başınız büyük dertte demektir. Çözmek için bir çok alternatif yöntemi deneyebilir, hatta illegal yollara bile başvurabilirsiniz. Çünkü icloud hesabının … devamı»

Whatsapp ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Whatsapp ta engellendiğinizi düşünüyorsunuz ve engellenip engellenmediğinize karar veremiyorsanız engellendiğinizi anlamanın kesin kolu sizi engellediğini düşündüğünüz kişiye sormaktır. Şöyle ki birinin sizi engellemiş olabileceğini düşünüyorsanız da mutlaka aranızda bir … devamı»

Instagram’da grup sohbeti nasıl yapılır?

instagram’da grup sohbeti nasıl yapılır? Günümüzün oldukça popüler sosyal medya uygulaması Instagram sadece dijital içerik paylaşma platformu olmanın dışında ayrıca iyi bir mesaj uygulamasıdır. Instagram uygulaması sayesinde istediğiniz tüm … devamı»