Reklamsız Youtube Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Reklamsız YouTube ücretsiz izlemek için PC veya mobil cihazlar üzerinden android veya ios farketmez alternatif bazı yöntemler geliştirilmiş.

Bunlara hızlıca göz attığımızda ilk karşımıza çıkan android cihazlar için Vanced isimli uygulama. ios için dikkatimi çeken bir uygulama göremedim. PC içinse DNS programları mevcut.

Daha önce şöyle bir uygulama aracılığı ile istenmeyen reklamlardan nasıl kurtulabileceğinizi anlatmıştım.

Bakınız: iPhone Reklam Engelleme – Androidde de Çalışır

Şimdi bahsedeceğim yöntem ise bir program veya bir youtube reklamsız izleme hilesi değil. Tamamen legal, basit elimizin altındaki bir yöntem.

Reklamsız Youtube Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Bilindiği üzere Google arama motoru bize bir çok kategoride arama özelliği sunuyor. Resimler, videolar hatta alışveriş alanında bir çok ürün hakkında arama motoru aracığıyla bilgi alıyoruz. Ama Google video arama sonuçlarında videoları izlemek için ilgili siteye yönlendiriliyorsunuz.

Niye bunları anlattığımı merak ediyor olabilirsiniz. Gelelim bu bilginin reklamsız Youtube ücretsiz izleme ile ne alakası olduğuna.

Google’a alternatif bir diğer arama motoru da bilindiği üzere Yandex. Yandex’te aynı Google gibi farklı kategoride arama sonuçları sunuyor. Bu kategorilerden birisi de video ve video alanında üretilen sonuçlar sayfa içerisinde izlenebiliyor. Bu sayfadan ayrılmadan videoları reklamsız izleyebiliyorsunuz. Bazı videolar harici sitelerde yayınlanması kapatılmış olduğu için görüntülenemese de büyük oranda videolar reklamsız izlenebiliyor. Denemek isterseniz Yandex Video burada.

Özellikle sizde benim gibi eski Türk filmlerini izlemeyi seviyorsanız bu şekilde rahat rahat reklamsız izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak bu şimdilik geçerli alternatif bir yöntem. Zamanla değişebilir. Sürekli reklamsız izlemek isterseniz Youtube Premium satın alabilirsiniz. Detaylarını ulaşmak için Youtube Premium da burada.

    1. İşe yarıyor 17 Aralık 2022

    Ne düşünüyorsunuz?