Whatsapp Son Görülme Kişiye Özel Açma Kapatma Nasıl Yapılır?

Whatsapp Son Görülme kişiye özel açma kapatma nasıl yapılır? Bazı kişiler son görülmeyi görebilirken bazı kişilerden nasıl engellenir? Bu yazımızda son görülme özelliğinin detaylarına değineceğiz.

Bilindiği üzere Whatsapp’ta son görülmeyi ya açabiliyor ya da kapatabiliyorduk. Görmesini istemediğiniz kişiler için ise Ayarlar menüsü altında yer alan Gizlilik seçeneğinden Kişilerim seçeneğini seçip görmesini istemediğiniz kişiyi rehberden siliyorduk. Böyle bir durumda o kişilerin numarasını unutmamak için başka bir programda saklamamız gerekiyor bu da bize ekstra iş oluyordu. Ayrıca siz gizlerseniz karşı tarafın durumunu da göremiyordunuz.

Ama aldığımız son duyumlara göre Whatsapp bu işlem için yakın zamanda bir güncelleme yayımlayacakmış.

Son görülme ile ilgili Whatsapp tarafından belirtilen detaylar hakkında detaylı bilgi burada merak edenler için.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp fotoğraf gönderirken çıkan 1 simgesi ne işe yarıyor?

Whatsapp Son Görülme Kişiye Özel Açma Kapatma Nasıl Yapılır?

Yayınlanan güncelleme ile beraber yine aynı Ayarlar menüsü altında Gizlilik seçeneği altında yer alan son görülme menüsüne yeni bir seçenek daha eklenerek istediğimiz kişilere son görülme özelliğini açıp kapatabileceğiz.

Aynı zamanda son görülme özelliğinin yanı sıra profil fotoğrafı ve durumlar içinde aynı özellik aktif olacakmış.

Whatsapp Son Görülme Kişiye Göre Neden Kapatılıp Açılmalı?

Böyle bir özelliğe çoğu zaman insanlar haklarında bilgi sahibi olmasını istemedikleri ama bir şekilde iletişim için telefon numaralarını verdikleri insanlar için ihtiyaç duymaktadır. Nihayetinde Whatsapp – rehber ilişkisi sıkıntılı bir durum iken çokta tanımadığınız ama herhangi bir iş için rehberinizde kayıtlı birileri neden sizin hakkınızda böyle bir bilgiye sahip olsun ki?

Sonuç olarak gerekli olduğunu düşündüğümüz bu özelliklerin gelmesine sevindik. Teşekkürler Whatsapp.

Etiketler:
  • Ne düşünüyorsunuz?