İhtiyaçlarınız için ilan vermek ister misiniz?

İhtiyaçlarınız için ilan vermek ister misiniz? Günümüzün gelişen teknolojisi ile hemen her ihtiyacımızı karşılamak için internetten faydalanıyoruz. Alışveriş yapıyoruz, satın almayı düşündüğümüz ürünler hakkında araştırmalar yapıyor, fikir sahibi oluyoruz.

Ama zaman zaman tüm ilan sitelerini dolaştığımız halde bazen adını bilmediğimiz, herhangi bir yerde görüp beğendiğimiz ürünler için yaptığımız araştırmalar neticesiz kalabiliyor. İşte tam bu aşama da işimizi kolaylaştıracak bir projeden bahsetmek istiyorum size.

arayorum.com

arayorum.com neticesiz kalan araştırmalarınıza öneriler sunacak topluluğu bir araya getirmek için oluşturuldu. İhtiyacınız olan her şey için ilan verebilir, topluluğumuzun tecrübe ve fikirlerinden öneri alabilir, ihtiyacı olanlara önerilerde bulunabilirsiniz.

Her zaman fiyat araştırması yaparız. Bunun için fiyatları karşılaştırabiliriz. Ama hangi kampanya veya fırsatı kullanarak daha uyguna satın alabileceğimizi sadece bu alanda tecrübe sahibi olmuş fırsat yakalayanlar bilir. Yada tam tersini düşündüğümüzde bu süreci zararla atlatmış birinin fikirleri bizi aynı zarara uğramaktan koruyacaktır.

Diğer taraftan seçtiğimiz ürün kalitesi için ürünü satın alanların yorumlarını araştırırız. Ama çoğu zaman bu yorumlar bizi yeterince tatmin etmez ve görsel olarak da bir şeyler görmek isteriz. Böyle bir durumda yakın çevremizde benzer ihtiyacını karşılamış kişileri topluluğumuzdan bulabilir, fikirlerini öğrenebiliriz.

İhtiyaçlarınız için ilan vermek fikri

Hakkında hiç bir fikrimizin olmadığı herhangi bir parçayı, ürünü arıyor olabiliriz. Ne olduğunu bilmesek de hakkında fikir sahibi olmak için aradığınız ürünün resmini yükleyerek ne işe yaradığı, nerden temin edilebileceği hakkında yardım alabiliriz.

Sonuç olarak yardım almak ve etmek için bir araya gelmiş topluluğumuza destek olmak isterseniz sizi de arayorum‘a bekleriz.

    1. Riomo 20 Ekim 2022
    2. Mikhail 28 Ekim 2022
    3. noze 29 Ekim 2022

    Ne düşünüyorsunuz?